Värvide Aabits

Enne seina või lae värvimist, kasuta Multimatt PRO krunti. Täismatt, hea katvusega akrüülvärv sise seintele ja lagedele. Sobib betooni, krohvi, kipsi ning tapeedi peale. Saavutab kuivades täieliku katvuse. Värv on hingav ja sobib niisketesse ruumidesse (kelder). Värvi katvus on 4 – 8m2 / L

Lae värvimiseks kasuta Eminent PRO 2 RF laevärvi, mis on eriti valge ja hea katvusega laevärv, mis sobib betooni- krohvi ja kipslagedele.

Seina värvimiseks kasuta Älva seinavärvi. Täismatt, pestav, kõrgkvaliteetne värv sise – seintele. Peab vastu igapäevastele tingimustele nii kontoris kui ka kodus. Värvi katvus on 4 – 8m2 / L

Täis matt, suurepärase katvusega värv sisetöödeks. Sobib seinte ja legede värvimiseks kuivades üldkasutatavates ja eluruumides.

Katvus: 4 – 8m2 / L

Täis matt, hea katvusega ja kiiresti kuivav värv sisetöödeks. Värvitud pinda võib pesta (märghõõrdekindlus klass 2, 5000 tsüklit).

Katvus: 4 – 8m2 / L

Matt, hea katvusega ja kiiresti kuivav värv sisetöödeks. Värvitud pinda võib pesta (märghõõrdekindlus klass 2, 5000 tsüklit).

Katvus: 4 – 8m2 / L

Poolmatt, hea katvusega ja kiiresti kuivav värv sisetöödeks. Väga hea kulumis- ja pesukindlus (märghõõrdekindlus klass 1, 10000 tsüklit).

Katvus: 4 – 8m2 / L

Põranda värvimiseks soovitame teile kasutada Dimension põrandavärvi. Läikiv, lahustipõhine ja vastupidav. Võimalik kasutada kõiki tüüpi põrandatele puit, betoon, metall ja linoleum. Vastupidav hõõrdumisele, kriimustamisele, löökidele jne.

Sel juhul kui oleks vaja vesipõhist värvi, siis soovitame teile kasutada Strong põrandavärvi. Poolläikiv, vastupidav ühekomponentne põrandavärv. Sobib nii põrandatele ja muudele puit detailidele, mööblile ning varem värvitud pindadele. Vastupidav hõõrdumisele, löökidele ja ilmastikule.

Ostukorv

loader
Top