Müügitingimused

Enne ostu sooritamist palun tutvuge põhjalikult NOVEL COLORS interneti-kaupluse tingimustega.

Tellimuse vormistamisel olge tähelepanelik ja kontrollige, et sisestatud informatsioon ja kontaktandmed oleksid täpsed. Teie tellitud kauba õigeaegne ja kiire saabumine sõltub tellimuses esitatud andmete õigsusest.

1. Tingimuste ulatus ja kehtivus

1.1. Käesolevad tingimused kehtivad ostu-müügilepingutele (edaspidi Leping), mis sõlmitakse interneti-poes Intervärv Eesti OÜ (www.novelcolors.ee) kaupa telliva isiku (edaspidi Ostja) ning Intervärv Eesti OÜ, reg nr. 11396716, KMKR EE101154554 (edaspidi Müüja) vahel. Ostu-müügileping loetakse sõlmituks, kui tellimus on edastatud Ostja poolt ja tellimuse kinnitus on saadetud Ostja e-meili aadressile ning Ostja on toote eest ära tasunud.

1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Intervärv Eesti OÜ vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.3. INTERVÄRV EESTI OÜ on õigustatud www.novelcolors.ee arengust tulenevalt ning parema ja turvalisema kasutamise huvides käesolevaid tingimusi ja hinnakirja muutma ning täiendama.

2. Tooted ja Hinnad

2.1. Kõik hinnad Intervärv Eesti OÜ interneti-poes on välja toodud eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.

2.2. Ostetud toodetele lisandub transpordihind vastavalt Ostja valitud transpordiliigile ja see arvutatakse Ostja Ostukorvis.

2.3. Üldjuhul on Intervärv Eesti OÜ interneti-poes välja pandud kaubad kohe saadaval. Kaubad, mis on ainult tellimisel, on vastavalt märgistatud ja neile on lisatud info tarneaja pikkuse kohta.

2.3.1. Seoses koroonapandeemiaga võivad kaupade tarneajad olla pikemad ja kui toote juures ei ole järeltellimisel toote kohta tarneaega märgitud, siis palun täpsustage see teenindajalt telefonil 5066738 või e-mailil: info@novelcolors.ee

3. Tellimine ja Maksmine 

3.1. Valige endale sobivad tooted välja ja lisage need Ostukorvi.

3.2. Kui kõik soovitud tooted on Ostukorvi lisatud siis vajutage ostukorvi, valige sobiv transpordiviis ja täitke vajalikud väljad oma andmetega ning kinnitage tellimus.

3.3. Ostu eest saab Ostja tasuda läbi Maksekeskuse pangalingi (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele, Pocopay), ülekandega Müüja pangakontole, Visa/Mastercard kaardimaksed

Pangaülekandega maksmisel on aluseks Ostja e-postile saadetud tellimuse kinnitus, kus on ka kõik vajalikud pangarekvisiidid märgitud.

3.3.1 Intervärv Eesti OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

3.4. Ostja e-postile saadetud tellimus kehtib kolm päeva ja kui oli valitud pangaülekandega maksmine, siis tuleb tellimuse eest tasuda selle aja jooksul.

3.4.1. Kui raha ei ole kolme päeva jooksul Müüja arveldusarvele jõudnud, siis Ostja poolt Intervärv Eesti OÜ interneti-kaupluses tehtud tellimus tühistatakse.

4. Tarneaeg ja Transport 

4.1. Ostja poolt Intervärv Eesti OÜ interneti-poest tellitud kaup väljastatakse Müüja laost peale 100% tellimuse tasumist.

4.2. Kõik poes olevad tooted ja nende tellimused täidetakse pärast makse laekumist mitte hiljem kui kolme tööpäeva jooksul.

4.3. Kui kauba juures on märgitud tarneaeg (näiteks 2-4 kuud), siis tähendab, et kaup jõuab tootja poolt kõige rohkem 4 kuu jooksul peale Ostu-müügilepingu jõustumist Müüja lattu, kust see saadetakse omakorda Ostjale edasi.

4.4. Kui Ostja poolt tellitud kaup on antud hetkeks lõppenud või tootmisest maas, teavitab Müüja Ostjat sellest viivitamatult, annab teada uue kauba saabumise aja või tagastab soovi korral raha.

4.5. Transporditeenuse liik “SmartPost” – Koostöös Itella SmartPostiga pakub Intervärv Eesti OÜ mugavat ja soodsat viisi tellitud pakkidele (maksimaalne pakendi mõõt 60cm x 36cm x 60cm) järele tulemiseks Ostjale lähimasse pakiautomaati.

4.5.1. Valige ostukorvis transpordi viisiks SmartPost ning Teile avaneb nimekiri erinevatest pakiautomaatidest, kust saate valida meelepärase koha kauba kättesaamiseks. Kui pakk on kohale jõudnud, saate SMS-i ning isikliku koodi. Kood tuleb sisestada pakiautomaadi arvutisse ning seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saate kauba kätte.

4.6. Transporditeenuse liik “Tulen ise järele” – Kaubad saab Ostja kätte Müüja salongist aadressil Priisle tee 16, Tallinnas.
Tellitud ja makstud kaupa  väljastatakse tööpäeviti 8:30 kuni 16:30. 

Kontakttelefon: +372 506 6738

4.6.1.”Tulen ise järele” teenus on tasuta.

4.7. Transporditeenuse liik “Omniva Kuller” – Koostöös Omnivaga pakub Intervärv Eesti OÜ mugavat transporditeenust suuremõõtmelistele pakkidele kulleriga Ostja valitud aadressile.

4.8. Transporditeenuse liik “Omniva pakiautomaat” – Koostöös Omnivaga pakub Intervärv Eesti OÜ mugavat ja soodsat viisi tellitud pakkidele (maksimaalne pakendi mõõt 39cm x 38cm x 64cm) järele tulemiseks Ostjale lähimasse pakiautomaati.

4.8.1. Valige ostukorvis transpordi viisiks Omniva pakiautomaat ning Teile avaneb nimekiri erinevatest pakiautomaatidest, kust saate valida meelepärase koha kauba kättesaamiseks. Kui pakk on kohale jõudnud, saate SMS-i ning isikliku koodi. Kood tuleb sisestada pakiautomaadi arvutisse ning seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saate kauba kätte.

4.10. Kauba kohaletoimetamise hind vastavalt punktidele 4.5.2., 4.7.1. ja 4.8.2.  kehtivad Eesti Vabariigi piires. Kui soovite tellida kauba tarnet Eestist välja, võtke palun Intervärv Eesti OÜ ühendust e-posti teel aadressil info@intervarv.ee ja me teeme Teile pakkumise

5. Tellimuse tühistamine ja toote tagastamine

5.1. Ostjal on õigus peale toodete eest tasumist, kuid enne toodete kohaletoimetamist oma tellimus tühistada, saates Intervärv Eesti OÜ interneti-poe elektronposti aadressile info@novelcolors.ee vastavasisulise teate või helistades Intervärv Eesti OÜ kontakttelefonil +372 5066738, et täpsustada tagastamise tegevuskäiku.

5.1.1. Täidetava tagastamisvormi saate alla laadida SIIT. Saatke see Intervärv Eesti OÜ interneti-poe elektronposti aadressile info@novelcolors.ee ja/või lisage tagatsatava kauba juurde.

5.2. Peale toodete kättesaamist on Ostjal VÕS mõistes 14 päeva aega toodetega tutvumiseks. Juhul, kui tooted ei sobi, on Ostjal õigus 14 päeva jooksul peale toodete üleandmist oma tellimusest taganeda ja ostetud tooted tagastada.

5.3. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning peab olema originaalpakendis.

5.4. Tellimuse tühistamisel või tellimusest taganemise korral 14 päeva jooksul peale toodete üleandmist tagastab Müüja Ostjale ostu eest tasutud summa (sh postikulu) Ostja poolt näidatud pangakontole hiljemalt 14 päeva jooksul arvates tellimuse tühistamisest või tellimusest taganemise kohta teate saamisest, v.a. juhtudel kui tagastatav toode on halvenenud või halvenemine on põhjustatud:

5.4.1. asjaoludest, mis ei ole tingitud Müüjast

5.4.2. toote mittesihipärasest kasutamisest 

5.5. Punktides 5.4.1. ja 5.4.2. toodud juhtudel on Müüjal õigus tasaarveldada toote väärtuse vähenemine Ostja poolt toote eest tasutud ning talle tagastamisele kuuluva summaga.

5.6. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Intervärv Eesti OÜ interneti-poe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viis, ei tagasta Müüja Ostjale tellimuse tühistamise või tellimusest taganemise korral transpordi kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu ja teeb siin vastava tasaarvelduse.

6. Pretensioonide esitamise aeg

6.1. Intervärv Eesti OÜ vastutab toodete nõuetele mittevastavuse ja puuduste eest, mis ilmnevad kahe aasta jooksul arvates toodete Ostjale üleandmisest. Toote ostutunnistuseks on Ostjale e-postiga saadetud arve.

6.1.1. Müüja vastab Ostja esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

6.2. Müüja ei vastuta:

6.2.1. Ostja süül toote halvenemise/kahjustumise eest
6.2.2. puuduste eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel
6.2.3. toote normaalse füüsilise kulumise eest tavalise kasutamise korral.

6.3. Toote nõuetele mittevastavuse või toote juures puuduste avastamisel on Ostja kohustatud selle kohta saatma Müüjale avalduse esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 2 (kahe) kuu jooksul arvates toote nõuetele mittevastavuse või toote juures puuduse avastamisest. Nimetatud tähtaja mõjuva põhjuseta järgimata jätmise korral kaotab Ostja õiguse tugineda toote nõuetele mittevastavusele.

6.4. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Ostjal õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või taganeda tellimusest ja tagastada nõuetele mittevastav toode Müüja kulul.

6.5. Nõuetele mittevastava toote tagastamise korral kantakse toote eest tasutud summa (koos transpordimaksumusega) Ostja poolt näidatud pangakontole hiljemalt 14 päeva jooksul arvates tellimusest taganemise ja toote tagastamise soovi kohta teate saamisest.

7. Isikuandmete töötlemise tingimused

Klientide parimaks teenindamiseks kogub ja säilitab Intervärv Eesti OÜ klientide andmeid alljärgnevate põhimõtete järgi:

7.1. Intervärv Eesti OÜ järgib oma tegevuses isikuandmete kaitse ning konfidentsiaalse info saladuses hoidmise põhimõtteid.

7.2. Intervärv Eesti OÜ võib töödelda (sealhulgas koguda, salvestada ja edastada) järgmisi klientide andmeid: nimi, e-posti aadress ja kontakttelefoninumber . Firmade puhul lisanduvad veel firma aadress, KM-kohuslase registreerimisnumber ja ettevõtte registreerimisnumber. 

7.2.1. Intervärv Eesti OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

7.3. Isikuandmete kogumisel lähtub Intervärv Eesti OÜ seadusest ning andmeid kogutakse ulatuses, mis on vajalikud sõlmitud lepingute täitmiseks ning klientide parimaks teenindamiseks.

7.4. Intervärv Eesti OÜ rakendab infotehnoloogilisi ja muid vajalikke turvameetmeid isikuandmete kaitstuse tagamiseks ning isikuandmete töötlemise jälgimiseks. Intervärv Eesti OÜ töötajad on teadlikud isikuandmete kaitse põhimõtetest ning konfidentsiaalse info saladuses hoidmise kohustusest ning vastutavad eeltoodud kohustuste rikkumise eest. 

7.5. Intervärv Eesti OÜ ei edasta klienti puudutavaid isikuandmeid ühelegi kolmandale isikule, välja arvatud kui selline kohustus tuleneb seadusest või andmete väljastamiseks on andnud loa isik, kelle andmed need on.

7.6. Intervärv Eesti OÜ võib saata oma klientidele uute pakkumiste ja kampaaniate kohta käivat infot. Kliendil on igal ajal õigus keelduda reklaamipakkumisest, teavitades sellest Intervärv Eesti OÜ ´d. 

7.7. Intervärv Eesti OÜ säilitab isikuandmeid oma andmebaasis ning kliendil on õigus saada infot Intervärv Eesti OÜ ´lt tema kohta käivate isikuandmete kohta, nõuda ebaõigete isikuandmete parandamist, infot sooritatud toimingute kohta, e-poe konto kustutamist ning paluda isikuandmete töötlemist.

7.8. Intervärv Eesti OÜ salvestab e-posti teel antud klientide korraldusi ning vajadusel kasutab neid salvestisi kliendi korralduste ja toimingute tõestamiseks.

7.9. Küsimuste korral andmete töötlemise ja e-poe kasutajakonto osas, helistage palun Intervärv Eesti OÜ telefonil 5066738 või saatke e-mail aadressile info@intervarv.ee

7.10 Intervärv Eesti OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Intervärv Eesti OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

8. Infoedastus

8.1. Müüja saadab kõik teated Ostja registreerimisvormis märgitud e-posti aadressil.

8.2. Ostja edastab kõik teated ja küsimused Müüja kontaktandmetele (telefon +372 5066738 ja e-post info@intervarv.ee).

9. Lõppsätted

9.1. Ostja ja Müüja lepivad kokku, et kogu Müüja interneti-poe kodulehel olev teave (sealhulgas käesolevad tingimused, teave Müüja, pakutavate toodete ja teenuste, hindade ning garantii kohta, teave Müüja ja Ostja õigustest ja kohustustest Ostu-müügilepingu täitmisel) loetakse Ostjale kirjalikult esitatuks.

9.2. Kõik Ostu-müügilepingust tulenevad lahkhelid Ostja ja Müüja vahel lahendatakse läbirääkimiste teel. Kui kokkulepet ei õnnestu saavutada, lahendatakse lahkhelid Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras.

9.2.1 Kui Müüja on keeldunud Ostja kaebuse rahuldamisest või Ostja ei ole nõus pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Ostja esitada kaebuse tarbijavaidluste komisjonile (aadressil Pronksi 12, 10117 Tallinn või e-posti aadressil avaldus@komisjon.ee) või kohtule.

9.2.2. Lisaks eeltoodule on Ostjal õigus e-poest ostetud kauba või teenusega seoses tekkinud vaidluse lahendamiseks kasutada internetipõhisese vaidluste lahendamise platvormi (ODR) https://ec.europa.eu/odr. Internetipõhine vaidluste lahendamise platvorm on eelkõige mõeldud piiriüleste vaidluste lahendamiseks, võimaldades ostjal lihtsamalt leida konkreetse vaidluse lahendamiseks sobiv kohtuväline üksus kaupleja liikmesriigis.

Privaatsustingimused

Mõisted

Isikuandmete töötlemine on igasugune veebilehe kasutaja (edaspidi kasutaja) isikuandmetega tehtav tegevus – andmete kogumine, töötlemine, talletamine, parandamine või kustutamine.

Kasutajad on kõik isikud, kes külastavad veebilehte, tarbivad teenuseid või edastavad Intervärv Eesti OÜ omalt poolt infot. Näiteks artiklite lugemine, teenuste tellimine või Intervärv Eesti OÜ meili teel ühenduse võtmine.

Teenused on kõik Intervärv Eesti OÜ poolt pakutavad tasuta ja tasulised tooted ja teenused.

Isikuandmete töötlemine

Intervärv Eesti OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Intervärv Eesti OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

Veebilehte kasutades annab kasutaja nõusoleku oma andmete töötlemiseks kooskõlas käesolevate privaatsustingimustega.

Intervärv Eesti OÜ kogub veebilehe kaudu alljärgnevaid kasutajate isikuandmeid järgnevalt kirjeldatud viisidel:
• kasutaja nimi ja e-posti aadress, telefon – kasutaja poolt infopäringu tegemisel;
• ees –ja perekonnanimi, e-posti aadress, telefon ja postiaadress – kasutajale kauba kohaletoimetamiseks;

Isikuandmete kasutamine

Intervärv Eesti OÜ kasutab isikuandmeid:

  • kasutajale teenuse osutamiseks, näiteks lepingu sõlmimiseks ja täitmiseks, kasutajaga suhtlemiseks, arvete edastamiseks;
  • kasutaja e-posti aadressile teavituste saatmiseks uutest artiklitest, teenustest ja kampaaniatest, kuid seda vaid kasutaja eelneval nõusolekul.

Kasutajal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete töötlemine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude täitmiseks, sh teenuse osutamiseks.

Isikuandmete edastamine kolmandatele isikutele

Kolmas isik on Intervärv Eesti OÜ lepingupartner, kes töötleb isikuandmeid ja kelle toote või teenuse abil pakub Novel Colors kasutajale teenuseid.
Intervärv Eesti OÜ kasutab igapäevaseks tegevuseks kolmandaid isikuid, kes pakuvad paki saatmise teenus kliendile.

Lisaks eelnevas punktis nimetatud kolmandatele isikutele, edastab Intervärv Eesti OÜ kasutaja isikuandmeid koostööpartnerile. Seda vaid ulatuses, mis on vajalik kasutajale teenuse osutamiseks.

Isikuandmete turvalisus ja säilitamine

Intervärv Eesti OÜ säilitab isikuandmeid nii kaua, kuni see on eesmärgi täitmiseks või seadusest tulenevalt vajalik. Näiteks raamatupidamisandmeid säilitatakse 5 aastat majandusaasta lõppemisest või seni, kuni kasutaja avaldab ise soovi andmete eemaldamiseks.

Intervärv Eesti OÜ rakendab kõiki mõistlikke meetmeid töödeldavate isikuandmete kaitseks. Juurdepääs isikuandmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel ning kõikide kasutajate isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset informatsiooni.

Kasutaja õigused

Kasutajal on õigus igal ajal:

  • avaldada soovi juurdepääsuks enda andmetele;
  • nõuda isikuandmete parandamist, täiendamist või seaduses ettenähtud tingimustel kustutamist;
  • nõuda isikuandmete töötlemise piiramist;
  • nõuda isikuandmete ülekandmist.

Oma õiguste kasutamiseks tuleb kasutajal saata e-posti aadressile info@novelcolors.ee vastavasisuline sooviavaldus.

Küpsiste kasutamise piiramiseks saab kasutaja teha vastavad valikud oma veebilehitseja seadete alt.
Kui Kasutaja usub, et tema õigusi on isikuandmete töötlemisel rikutud, on tal õigus pöörduda Andmekaitse Inspektsiooni poole.

Küpsised

Küpsised (Cookies) on tekstifail, mis salvestatakse kasutaja arvutisse ning mis mäletavad informatsiooni, mida kasutaja kodulehel on sisestanud.

Koduleht kasutab Küpsiseid eesmärgiga analüüsida kodulehel toimuvat liiklust ja suurendada seeläbi kodulehe kasutajamugavust tulevikus.

Privaatsustingimuste muutmine

Intervärv Eesti OÜ jätab endale õiguse muuta privaatsustingimusi ühepoolselt ja ette teatamata, eesmärgiga kindlustada nende vastavus seadustele. Privaatsustingimused on oma uusimas versioonis alati veebilehel saadaval.

Ostukorv

loader
Top